Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Orar an școlar 2018-2019
clasele a-X-a

Colegiul Economic Administrativ Iași

ORAR - An școlar 2018-2019 pentru clasele a-X-a



Clasa a-X-a A


Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08 PC (BAM) Psihologie (MC) Romana (HE) Romana (HE) PC (BAM)
09 Engleza (LR) Franceza (GM) Romana (HE) Matematica (TP) Chimie (MM)
10 Religie (BM) CG (TML) ECP (CM) CG (TML) Ed. Antrep. (SO)
11 Istorie (PT) Matematica (TP) Fizica (RC) CONSILIERE (PE) ECP (CM)
12 Matematica (TP) Fizica (RC) Franceza (GM) CG (TML) PC (BAM)
13 Geografie (MC) Biologie (UA) Ed. Fizica (ME) ECP (CM) PC (BAM)
14 - TIC (PE) - - -



Clasa a-X-a B


Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08 Engleza (BA) Fizica (RC) CG (TML) Matematica (BM) Psihologie (MC)
09 Religie (BM) PC (DS) Ed. Antrep. (GM) CG (TML) Franceza (TO)
10 CG (TML) Biologie (UA) Ed. Fizica (ME) Engleza (BA) Fizica (RC)
11 PC (DS) PC (DS) Geografie (VA) Romana (CN) Istorie (IE)
12 Matematica (BM) PC (DS) ECP (CM) ECP (CM) TIC (PE)
13 Matematica (BM) Romana (CN) ECP (CM) Romana (CN) CONSILIERE (MM)
14 - - Chimie (MM) - -



Clasa a-X-a C


Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08 CONSILIERE (NAM) Istorie (IE) ECP (NAM) TIC (LD) Romana (GD)
09 Matematica (DV) Fizica (VA) ECP (NAM) Franceza (LC) Romana (GD)
10 Matematica (DV) Geografie (MC) PC (DR) Fizica (VA) Ed. Fizica (RL)
11 Romana (GD) Engleza (MI) Chimie (MM) CG (TG) Engleza (MI)
12 PC (DR) PC (DR) Matematica (DV) CG (TG) Religie (RC)
13 PC (DR) CG (TG) Psihologie (MC) Biologie (UA) Ed. Antrep. (SO)
14 ECP (NAM) - - - -



Clasa a-X-a D


Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08 Romana (HE) CONSILIERE (MC) ECP (CC) Engleza (LR) Matematica (AE)
09 Romana (HE) ECP (CC) PC (DS) Ed. Fizica (ME) Psihologie (MC)
10 Matematica (AE) Engleza (LR) PC (DS) Biologie (UA) ECP (CC)
11 Matematica (AE) CG (TG) Religie (BM) Romana (HE) Fizica (VA)
12 PC (DS) CG (TG) Franceza (LC) PC (DS) Chimie (MM)
13 Ed. Antrep. (SO) Fizica (VA) Istorie (IE) CG (TG) TIC (PE)
14 Geografie (MC) - - - -



Clasa a-X-a E


Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08 CG (HE) Romana (NI) PC (DS) TIC (PE) Fizica (RC)
09 Engleza (BA) Romana (NI) Istorie (UL) Chimie (MM) ECP (NA)
10 Franceza (GM) ECP (NA) Fizica (RC) Matematica (DV) Engleza (BA)
11 Ed. Fizica (ME) Matematica (DV) Ed. Antrep. (GM) PC (DS) CONSILIERE (VA)
12 Religie (BM) Matematica (DV) CG (HE)) ECP (NA) Biologie (UA)
13 PC (DS) CG (HE) PC (DS) Romana (NI) Psihologie (MC)
14 Geografie (VA) - - - -



Clasa a-X-a F


Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08 CG (DI) PC (DS) CG (DI) Geografie (SA) Ed. Fizica (ME)
09 Franceza (GM) Fizica (RC) TIC (PE) ECP (CC) ECP (CC)
10 Chimie (MM) ECP (CC) CG (DI) Istorie (PT) Matematica (BM)
11 Ed. Antrep. (GM) CONSILIERE (BM) Romana (NI) Franceza (GM) Matematica (BM)
12 Romana (NI) Biologie (UA) PC (DS) Religie (BM) Psihologie (MC)
13 Romana (NI) PC (DS) Engleza (BA) PC (DS) Fizica (RC)
14 Matematica (BM) - - - -



Clasa a-X-a G


Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08 Istorie (PT) ECP (CC) Fizica (RC) Matematica (TP) Geografie (MC)
09 PC (BAM) Matematica (TP) Engleza (BA) PC (BAM) PC (BAM)
10 CG (CL) Religie (BM) CG (CL) ECP (CC) CONSILIERE (UA)
11 TIC (LD) Chimie (MM) Franceza (TO) Matematica (TP) Fizica (RC)
12 Ed. Antrep. (GM) CG (CL) Romana (IC) PC (BAM) Engleza (BA)
13 Romana (IC) ECP (CC) Romana (IC) Psihologie (MC) Ed. Fizica (ME)
14 - - - Biologie (UA) -



Clasa a-X-a H


Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08 Ed. Antrep. (GM) ECP (MB) Matematica (BT) Engleza (BA) Chimie (PIM)
09 Biologie (UA) ECP (MB) Matematica (BT) PC (TG) PC (TG)
10 Romana (IC) TIC (PE) Religie (BM) Geografie (SA) CONSILIERE (BT)
11 CG (DI) Fizica (RC) Psihologie (MC) Istorie (PT) ECP (MB)
12 Engleza (BA) CG (DI) Fizica (RC) Romana (IC) CG (DI)
13 Franceza (LC) PC (TG) PC (TG) Romana (IC) Ed. Fzica (RL)
14 - Matematica (BT) - - -



Clasa a-X-a I


Ora Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08 CONSILIERE (IE) Romana (AR) TIC (PE) PC (TG) PC (TG)
09 Geografie (VA) Engleza (LR) CG (DI) Religie (BM) Chimie (PIM)
10 ECP (NAM) Fizica (RC) ECP (NAM) Romana (AR) PC (TG)
11 Engleza (LR) Ed. Antrep. (GM) PC (TG) Romana (AR) CG (DI)
12 Ed. Fizica (ME) Psihologie (MC) Matematica (BT) CG (DI) Fizica (RC)
13 Biologie (UA) ECP (NAM) Matematica (BT) Franceza (GM) Matematica (BT)
14 - Istorie (IE) - - -